Kurumsal - Tatlan Gıda - 1875'ten beri..
Kurumsal - Tatlan Gıda - 1875'ten beri..
15369
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15369,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | shared by vestathemes.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Çanakkale ilinin Bayramiç yöresi ve civarında yetişen leziz susamlardan üretilen ürünlerimiz doguşu, 5 kuşak önce 1800’lü yıllarin ikinci yarısına kadar uzanır. O zamanki imkanlarla ulaşımın kısıtlı olmasından dolayı sadece civar pazarlarda ve panayırlarda satılan ürünlerimiz, 1970 yıllarda kurumsallaşmaya dogru ilk adımlarını atarak TATLAN markası ismini almıştır. 1980’li yılların sonuna kadar kendi ilimizin her ilçesi ve köyüne ulasarak markamızı tanınan ve güvenilen bir marka haline getirdik. 1990’lı yıllardan başlayarak günümüze kadar, sürekli yeni teknolojiyi takip ederek kendimizi yeniledik, geliştirdik ve her sene üretim kapasitemizi arttırdık. Su anda Gıda Üretim İzin Belgesi, TSE, ISO 9001:2008 ve ISO22000:2005 Gıda Güvenliği Sertifikalarına sahip olan firmamız tahin,tahin helvası,pekmez,reçel,ve bal ürün segmentlerinde ürünler üretmektedir.
Geleneksel Türk damak tadımız olan helva, tahin ve pekmez kültürünü yeni nesil gençlerimize ve çocuklarımıza da öğretmeye, damak tadını bozmadan yeni teknolojiyi takip ederek kendimizi geliştirmeye, tatlı dünyasında sizlere değişik lezzetler sunmaya devam edeceğiz.

NEDEN TATLAN HELVA?

 

Tatlan'In helvalarInda koruyucu madde yoktur.
Tatlan'ın helvalarında % 100 susam tahini vardır.
Tatlan'ın helvalarında yağ tutucu madde yoktur.
Tatlan'ın helvalarında boya maddesi yoktur.