Tatlan Kalite Üretir

Üstün kalitesi ve damak tadi ile bir tadanin sürekli tatmak istedigi bir lezzet olan Tatlan , "agziniz TATLANsin tadi damaginizda kalsin" ve "sevdiklerinize tatli bir armagan " sloganlarini akillara kazimaya baslamis ve sürekli aranan bir lezzet haline gelmisitir.
Tatlan , yüz yili askin geleneksel lezetler üreten bir aile sirketidir . Bes kusaktir pirimiz Hasan Basri Efendimizin tahin helvasini gururla ve ayni degismeyen lezzetle üretmeyi kendine prensip edinen bir ailenin fertlerinin eseridir.
Son yillarda 18 mart üniversitesi gida fakültesi ile birlikte yürüttügümüz proje ve arastirma programlari sayesinde, genis bir bilgi ve tecrübe sahibi olduk. Çalismalarimiz ve gelisme çabalarimiz devam etmektedir. Bu bilim ve üretimin birlikteliginden ortaya çikan sonuçlar arge çalismalarimiza büyük ilham ve gelisim saglamaktadir.
Bünyemizde yürüttügümüz Arge çalismalarinin sonucunda bir ilke imza atarak keçiboynuzlu helva ürettik.Anti-aging bitkiler ve ürünler adina bilinçlenen tüketicilerimize susamin gençlestirici etkisini keçiboynuzunun hücre yenileyici özelligiyle birlestirdik.
Sakarin ve aspartamin çok ciddi yan etkilerinin mevcut oldugunu bilincinde olup diabetik ürünlerimizde dogala özdes tatlandiricilar kullanmaktayiz.Bu bilinçle ürettigimiz diyabetik ürünler kendimize ait ürün spesifikasyonlari kullanmaktayiz.